ÜYELİK

Üyelikler hakkında detaylı bilgi için Misafir İlişkileri'ni arayabilirsiniz.

+90 212 349 01 01

Yukarıda paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz, Doğuş Spor Kompleksi Yatırım ve İşletme A.Ş.’ye üyelik işlemlerinizin gerçekleştirilmesi amacıyla kullanılacaktır. Kişisel verilerinizle ilgili detaylı bilgi için web sitemizdeki “Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası”’nı inceleyebilir ve kvkk@dgym.com.tr adresi üzerinden bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz.

İlginize teşekkür ederiz. En kısa zamanda size geri dönüş yapacağız. Form gönderilemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Kapat

Grup derslerimiz pandemi sebebi ile bir süre yapılmayacaktır.

Haftalık Programı Gör
STÜDYO DERSLERİ DERİN BİR NEFES ALIN

STÜDYO DERSLERİ

BOSU FORTE BOSU FORTE Popüler ekipman ve driller ama bu sefer stabil olmayan zemin üzerinde!
BOSU FORTE BODY WEIGHT TRAINING Mümkün olduğunca az ekipman, bol yer çekimi, vücut ağırlığınız ve siz.
HEART CORE HEART CORE Birbirinden eğlenceli egzersizleri bir istasyondan diğerine geçerek yaparken yorulduğunuzu bile anlamayacaksınız!
EXTREME TRX EXTREME TRX Amerikan askerlerinin çalıştığı TRX ile vücut ağırlığınız ve yer çekimiyle denge,kuvvet,koordinasyon ve mobilizasyon kazanın.
H.2XI.T H.2XI.T Fonksiyonel antrenman tekniğini yüksek şiddetli interval çalışmasıyla bir araya getirdik.
IRON BODY IRON BODY Bir yandan spinning yaparken, diğer yandan kettlebell ve vücut ağırlığınızla yapacağınız bu egzersiz sayesinde, kısa sürede uzun bir yol kat edeceksiniz.
SPIN&CRUNCH SPIN&CRUNCH 30 dakikalık bisiklet keyfinin ardından sıkı bir karın çalışması sizi bekliyor.
SPIN&TRX SPIN&TRX Spinning dersine TRX eklenerek uygulanan sıkı bir antrenmandır.
TOUR D-GYM TOUR D-GYM Her biri diğerinden farklı ve zorlu etaplarda kendinizle yarışırken hem eğlenip hem de bolca kalori yakacaksınız.
willPower & grace® willPower & grace® Dünyaca ünlü bir program, yüksek enerjili, kardiyovasküler bu dersimize katılarak bir ilki yaşayın.
CLASSIC YOGA CLASSIC YOGA Yoganın güçlü ve sakin asanalarını bir arada uygulayarak, nefes tekniklerini de zaman zaman derse katarak, kendinizi keşfetmenizi sağlayacak.
PILATES MATWORK PILATES MATWORK Duruş farkındalığınızı arttırıp, omurgayı destekleyen kasları kuvvetlendirebileceğiniz bir vücut-zihin koordinasyon dersidir.
ZUMBA ® ZUMBA ® Dünya ritimleri kullanılarak, takip etmesi kolay koreografilerden oluşan dünyaca ünlü dans-fitness-partisidir.
BALANCED BODY BARRE ® BALANCED BODY BARRE ® Aerobik, dairesel, karın-kalça ve esnetme egzersizlerinin, bale tekniğiyle birleşip “Barre” ile buluştuğu popüler bir derstir.
YIN YOGA YIN YOGA Enerji merkezlerine ve meridyenlere odaklanarak yapılan meditatif özelliği olan zihninizi toparlayabileceğiniz bir yoga dersidir.
YOGA YOGA Bedeninizi akıcı bir yoga serisi ile güçlendirdikten sonra kendinizi derin bir gevşemeye bırakın.
BODY AWARENESS BODY AWARENESS Pilates hareketleri, Yoga pozları ve fonksiyonel hareketler ile vücut farkındalığı yaratabilmek için doğru derstesiniz.