ÜYELİK

Üyelikler hakkında detaylı bilgi için Misafir İlişkileri'ni arayabilirsiniz.

+90 212 349 01 01

Yukarıda paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz, Doğuş Spor Kompleksi Yatırım ve İşletme A.Ş.’ye üyelik işlemlerinizin gerçekleştirilmesi amacıyla kullanılacaktır. Kişisel verilerinizle ilgili detaylı bilgi için web sitemizdeki “Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası”’nı inceleyebilir ve kvkk@dgym.com.tr adresi üzerinden bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz.

İlginize teşekkür ederiz. En kısa zamanda size geri dönüş yapacağız. Form gönderilemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Kapat 2019
Stüdyo Grup Dersleri
Programı
  • PAZARTESİ
  • SALI
  • ÇARŞAMBA
  • PERŞEMBE
  • CUMA
  • CUMARTESİ
  • PAZAR

Grup derslerimiz pandemi sebebi ile bir süre yapılmayacaktır.

Haftalık Programı Gör

*Derslerimiz ek hizmet kapsamındadır.

Notlar:

TEST VE ÖLÇÜM MERKEZİ

TEST VE ÖLÇÜM MERKEZİ

Sağlık hikâyenize ve fizyolojik tespitlerinize dayanarak egzersiz reçetenizin oluşturulması için…
SAĞLIK TARAMASI: Uluslararası kabul gören PAR-Q anketinin doldurulması, ACSM’ye (Amerikan Spor Hekimliği Birliği) göre kardiyovasküler risk faktörlerinin değerlendirmesi yapılarak, kişinin egzersiz şiddetine ve kapsamına karar verilmektedir.
ÖLÇÜMLER: Vücut Kompozisyon Ölçüm ve Değerlendirilmesi: D-Gym’de BIA (Bio-electrical Impedance) yöntemi kullanılarak vücut kompozisyonunuz (yağ oranı, su oranı, yağsız kitle vs.) tespit edilerek yaş ve cinsiyete özgü değerlendirmenin yapıldığı bir ölçümdür.
Kardiyovasküler Ölçüm (maxVO2) ve Değerlendirilmesi: İster sağlık, ister performans açısından olsun, egzersiz reçetenizin oluşturulmasını önemli ölçüde etkileyen bu parametrenin tespitinin yapıldığı, yaş ve cinsiyete özgü değerlendirmesinin yapıldığı bir ölçümdür.
Euro.Message madebycat